«Урок справедливості» представили юридичній спільноті

15:59, 11 декабря 2018 Автор: Наталья Мамченко Александр Погребной 531 0 Распечатать

Ознайомити дітей з місією суду в суспільстві та вже змалечку формувати юридичну грамотність та правову культуру громадян. Такою є мета Всеукраїнської акції «Урок справедливості», ініційованої Асоціацією розвитку суддівського самоврядування України. Здобутками цього проекту поділилася член правління Асоціації, суддя-спікер Дніпровського районного суду міста Києва Юлія Іваніна, виступаючи на VII Судовому форумі, що проходить 15-16 листопада у Києві і порушує проблему глобальної та національної трансформації судової системи.

Головною частиною юридичного уроку є обговорення школярами та студентами справжньої суддівської справи між несправжніми героями - конем та хом’яками.

Також на заняттях судді розповідають про атрибути суддівського процесу, показують мантію та нагрудний знак, знайомлять з особливостями юридичних професій. В кінці уроку діти стають членами «Клубу справедливців», отримують пам’ятні наліпки та диплом про участь класу в проекті.

За численними побажаннями Всеукраїнська акція «Урок справедливості» залишається безстроковою і відкритою для всіх учасників. На даний час вже надійшли заявки на ще 10 тисяч маленьких учасників. Тож лави юних юристів нашої держави будуть поповнюватися і надалі.

Право ТВ в соц. сетях