Нова надбудова у центрі Києва: чому мер Кличко знову не помічає незаконне будівництво, відео

9:38, 22 ноября 2019 Автор: Сергей Попов 179 0 Распечатать

У жовтні жителів столиці сколихнула новина про те, що на даху будинку, розташованого на вулиці Софіївській біля Майдану Незалежності, фактично під носом у КМДА, зводиться незаконна надбудова. Коли скандал набув масштабу, Віталій Кличко звернувся до киян із закликом дотримуватись законів і з повагою ставитися до свого міста. Зносили надбудову з розмахом — для демонтажу було залучено близько 20 будівельників, а задля безпеки громадян зупинку громадського транспорту поблизу будинку перенесено на сусідню вулицю.

Однак це показове знесення не зупиняє інших бажаючих побудувати собі «хатинку на даху». Так, наразі в центрі Києва біля житлового будинку по вулиці Велика Васильківська, 4а, з’явилася нова надбудова.

Як виявляється, «ніхто не відповідає за проведення будівельних робіт». Будь-яких пояснень чи документів, на підставі яких відбувається будівництво, володільці надбудови, звісно, не надають.

З цього приводу «Судова-юридична газета» звертається до очільника столиці Віталія Кличка та голови Шевченківської районної державної адміністрації Олега Гаряги із питанням: чому незаконна добудова поверхів будівель у центрі Києва відбувається без будь-яких на це дозволів і незважаючи на численні скарги місцевих мешканців? Тож коли кияни зможуть комфортно та безпечно жити у власних оселях?

Право ТВ в соц. сетях