Чи працюють санкції за екологічні порушення та які проблеми виникають в екологічних спорах, відео

15:19, 29 ноября 2019 Автор: Сергей Попов 150 0 Распечатать

Як відомо, проблема забруднення навколишнього природного середовища в Україні стоїть дуже гостро, та відкритими залишається ще багато питань, зокрема і питання судового захисту екологічних прав.

З цього приводу «Право ТВ» вдалося поспілкуватися з учасниками Міжнародного судового форуму «Судовий захист природного довкілля та екологічних прав» щодо проблемних питань в екологічних спорах.

Так, суддя Касаційного адміністративного суду Верховного Суду Володимир Кравчук розповів про особливості розгляду екологічних спорів, а його колега, суддя КАС ВС Наталія Коваленко — про рішення, яким відновлено дію методики розрахунку збитків, спричинених наднормативними викидами забруднюючих речовин.

Член Комітету Верховної Ради з питань екологічної політики та природокористування Андрій Задорожний висловився про те, чи відповідають українські санкції за екологічні правопорушення загальноєвропейським стандартам, та заявив, що система санкцій за порушення в Україні не працює.

Детальніше дивіться в сюжеті «Право ТВ».

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, чи дозволяє українське законодавство ефективно вирішувати екологічні спори Також ми писали про плани народних депутатів знизити рівень забруднення атмосферного повітря та про захист охоронюваного інтересу у сфері екологічної безпеки.

Право ТВ в соц. сетях