Нова судова реформа: над чим працює робоча група Комісії при Президенті, відео

16:57, 2 декабря 2019 Автор: Наталья Мамченко 282 0 Распечатать

Робоча група з питань розвитку законодавства про організацію судової влади, яка діє у складі Комісії з питань правової реформи при главі держави, запропонує Президенту Володимиру Зеленському свій погляд на подальшу судову реформу.

Так, 18 листопада під головуванням Миколи Оніщука відбулося друге засідання робочої групи, де був представлений і прийнятий за основу проект Концепції удосконалення чинного законодавства про судоустрій, статус суддів, судочинство та суміжні правові інститути. Текст проекту в попередній версії, адже над ним ще буде працювати редакційна комісія, того ж дня опублікувала «Судово-юридична газета»

Над цим проектом працювали підгрупи. Втім, у ході обговорення з'ясувалося, що спірних питань залишилося досить багато. Деякі пропозиції викликали відкриту критику членів робочої групи.

Зокрема, це стосувалося введення автономії для адміністративної юстиції, впровадження відповідальності за критику судового рішення, прийняття закону про медіацію та узгодження Концепції з законом Президента про судову реформу та з Програмою уряду.

Детальніше дивіться в сюжеті Право ТВ.

Право ТВ в соц. сетях